این بار ، نه تنها جلوه های لایه کپی می شوند ، بلکه اثرات ترکیب نیز انجام می شود. در این حالت مقدار Fill به درستی روی 0٪ تنظیم شده است:

سبک لایه در لایه دوم در فتوشاپ کپی شده است

کپی کردن سبک لایه نیز مقدار Fill را کپی می کند.

و در سند ، دو حرف "F" و "X" اکنون بالاخره یکسان به نظر می رسند:

نتیجه بعد از کپی کردن یک سبک لایه بین لایه ها در فتوشاپ

نتیجه پس از کپی و چسباندن سبک کل لایه.

چگونه یک لایه لایه را همزمان در چند لایه کپی کنیم

بنابراین اکنون که می دانیم چگونه جلوه ها و سبک های لایه را در یک لایه کپی کنیم ، بیایید یاد بگیریم که چگونه آنها را همزمان در چندین لایه کپی کنیم.

در پنل لایه ها ، می بینیم که هر حرف در کلمه "LAYER" روی لایه خود ظاهر می شود. دوباره این کار را انجام دادم تا بتوانم هر حرف را در کلمه به طور جداگانه بچرخانم یا تغییر اندازه دهم. اما این بدان معنی است که من به روشی نیاز دارم که سبک لایه را در پنج لایه دیگر کپی و چسباند:

صفحه لایه ها که کلمه "LAYER" را نشان می دهد به پنج لایه جداگانه تقسیم شده است

کلمه "LAYER" به پنج لایه جداگانه تقسیم شده است.

یکی از راه های انجام این کار این است که هر پنج لایه را همزمان انتخاب کنید و سپس سبک لایه را کپی کرده و روی آنها بچسبانید.

مرحله 1: سبک لایه را کپی کنید

ابتدا سبک لایه خود را مانند آنچه قبلاً انجام داده بودیم با کلیک راست (Win) / کنترل کلیک (Mac) روی لایه حاوی جلوه ها و انتخاب Copy Layer Style از فهرست کپی کنید:

نحوه کپی کردن سبک لایه در فتوشاپ

انتخاب "سبک کپی کردن لایه".

مرحله 2: لایه های خود را انتخاب کنید

سپس ، برای انتخاب همزمان چند لایه ، روی لایه بالایی که می خواهید انتخاب کنید کلیک کنید:

روی لایه بالایی کلیک کنید تا در پانل لایه ها در فتوشاپ انتخاب شود

برای انتخاب آن روی لایه بالایی کلیک کنید.

و سپس کلید Shift را نگه داشته و بر روی لایه پایین کلیک کنید. با این کار هر دو لایه به علاوه هر لایه در این قسمت انتخاب می شود:

نحوه انتخاب همزمان چند لایه در فتوشاپ

Shift را نگه داشته و روی لایه پایین کلیک کنید.

مرتبط: نکات و ترفندهای بیشتر برای کار با لایه ها را بیاموزید!

مرحله 3: سبک لایه را جای گذاری کنید

با انتخاب لایه ها ، روی هر یک از لایه ها کلیک راست (Win) / Control (Mac) کلیک کنید و از منو گزینه Paste Layer Style را انتخاب کنید:

نحوه چسباندن سبک لایه در فتوشاپ

انتخاب "سبک لایه چسباندن".

این یک کپی از اثرات لایه و اثرات ترکیب به هر لایه جداگانه اضافه می کند. من در اینجا پانل لایه ها را به دو ستون تقسیم کرده ام زیرا لیست افکت های لایه اکنون طولانی است:

پنل لایه های فتوشاپ که نشان می دهد اثر لایه در چندین لایه کپی شده است

سبک لایه بر روی هر لایه جداگانه کپی شده است.

و در سند ، می بینیم که کلمه "LAYER" اکنون همان اثراتی را دارد که "F" و "X" در آن اعمال می شود:

نتیجه پس از کپی کردن سبک لایه در چندین لایه همزمان در فتوشاپ

کپی کردن لایه لایه ,کلیک ,فتوشاپ ,همزمان ,layer ,کلمه ,کلیک کنید ,لایه جداگانه ,کلمه layer ,چندین لایه ,انتخاب کنید ,لایه جداگانه تقسیم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

نماشویی ساختمان | پیچ و رولپلاک نما | نقاشی نما فایل فروش زاگرس چت مرکز بازی های پلی استیشن سوالات استخدامی بانک تجارت عمومی و تخصصی شعر دلتنگی تقدیم به تویی که دوستت دارم دانلود آهنگ و فیلم , سریال با زیرنویس فارسی سانسور شرکتی