ایجاد جلوه های سرگرم کننده و چشمگیر که ایجاد آنها بدون آنها تقریباً غیرممکن است. اما هنگامی که سکته های مغزی ، سایه ها ، درخشش و موارد دیگر را به یک لایه اضافه کردید ، چگونه می توانید همان اثرات را بر روی لایه های دیگر بیابید بدون اینکه نیازی به انجام مجدد اثر از ابتدا داشته باشید؟ در واقع بسیار ساده است.

در این آموزش ، من به شما نحوه کپی کردن جلوه های لایه از یک لایه به لایه دیگر ، از جمله نحوه کپی کردن یک اثر منفرد و نحوه کپی همزمان چندین اثر افکت را به شما نشان می دهم. من همچنین به شما نشان می دهم که چگونه یک سبک لایه کامل را کپی و جایگذاری کنید ، که شامل هر افکت لایه ای است که اضافه کرده اید ، به علاوه گزینه های ترکیب. و خواهید آموخت که چگونه با ترکیب چندین لایه در یک گروه لایه و سپس کپی و چسباندن جلوه های لایه بر روی گروه ، در وقت صرفه جویی کنید!

من از Photoshop CC استفاده می کنم اما شما می توانید هر نسخه اخیر Photoshop را دنبال کنید. بیا شروع کنیم!

این آموزش را به صورت PDF آماده چاپ بارگیری کنید!

در اینجا طرحی به سبک یکپارچه سازی وجود دارد که من در فتوشاپ روی آن کار می کنم و بیشتر کارها با استفاده از جلوه های لایه انجام می شود. من تصویر پس زمینه را از Adobe Stock بارگیری کردم ، و کلمات "LAYER FX" را در مقابل آن اضافه کرده ام.

قلم مورد استفاده من Tachyon است که از Adobe Typekit بارگیری کردم. و توجه کنید که من قبلاً جلو رفته ام و جلوه های لایه خود را به حرف "F" در پایین اضافه کرده ام. از آنجا که اثر قبلاً یک بار ایجاد شده است ، کپی کردن آن در لایه های دیگر آسان خواهد بود:

سند فتوشاپ با جلوه های لایه روی یک لایه اعمال می شود

سند فتوشاپ با افکت های لایه ای که روی یک لایه اعمال می شود.

در پانل لایه ها ، اثرات لایه من را می بینیم که در زیر آن یک نوع لایه ذکر شده است. توجه داشته باشید که من هر حرف را در طرح روی لایه جداگانه خود قرار داده ام تا بتوانم هر حرف را جداگانه چرخش یا تغییر اندازه دهم. اما این بدان معنی است که من به روشی نیاز دارم که اثرات آن لایه اول را به شش لایه دیگر برسانم:

پنل لایه های فتوشاپ که افکت های لایه را روی یک لایه نشان می دهد

پانل لایه ها جلوه های لایه اعمال شده روی یک لایه را نشان می دهد.

مرتبط: جلوه متن یکپارچه سازی دهه 80 را در فتوشاپ ایجاد کنید

چگونه یک افکت تک لایه را در لایه دیگری کپی کنیم

ما با یادگیری نحوه کپی کردن یک جلوه تک لایه از یک لایه به لایه دیگر شروع خواهیم کرد و سپس نحوه کپی کردن همزمان افکت های چند لایه را به شما نشان می دهم.

به جای کپی کردن هر افکت لایه در لیست ، می توانید همزمان یک افکت را کپی کنید. کافیست کلید Alt (Win) / Option (Mac) را بر روی صفحه کلید خود فشار داده و نگه دارید و سپس مستقیماً روی افکت لایه ای که می خواهید کپی کنید کلیک کنید و آن را در بالای لایه ای که می خواهید آن را پیست کنید بکشید.

در اینجا من Alt (Win) / Option (Mac) را نگه داشته و افکت لایه Bevel & Emboss را از حرف "F" به پایین بر روی حرف "X" می کشم:

چگونه یک افکت تک لایه را در فتوشاپ به لایه دیگری کپی کنیم

کپی کردن یک اثر تک لایه در یک لایه دیگر.

دکمه ماوس خود را آزاد کنید و فتوشاپ کپی از آن یک افکت را روی لایه دیگر می اندازد. اکنون من هر چهار جلوه (Bevel & Emboss ، Inner Shadow ، Inner Glow و Outer Glow) را همچنان روی لایه اصلی اعمال کرده ام و فقط یکی از آن افکت ها (Bevel & Emboss) روی دیگری اعمال شده است:

یک اثر تک لایه در لایه دیگری در فتوشاپ کپی شده است

اثر منفرد کپی شده است.

و در سند ، ما فقط اثر Bevel & Emboss را می بینیم که روی حرف "X" اعمال شده است. البته این چیزی نیست که می خواستم انجام دهم ، بنابراین با فشار دادن Ctrl + Z (Win) / Command + Z (Mac) بر روی صفحه کلید آخرین مرحله خود را لغو می کنم

کپی کردن لایه لایه ,افکت ,جلوه ,فتوشاپ ,اعمال ,نحوه ,لایه دیگر ,افکت لایه ,لایه اعمال ,اضافه کرده ,لایه دیگری منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلودها مجازی سازی پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان برترین مرجع خبری تکنولوژی و موبایل های هوشمند Nherta کانی فیلم و سریال